Holowniki TIR

Pomoc drogowa Fast-Trans posiada rozbudowaną flotę specjalistycznych holowników. Od ogromnych, zdolnych przewieźć autobus, ciężarówkę czy maszyny rolnicze i budowlane, po niewielkie, przeznaczone do transportu aut osobowych, terenowych, SUV czy busów. Każdy z nich jest sprawny technicznie, gotowy do drogi i zawsze niezawodny!

Nasze holowniki to wyspecjalizowany, profesjonalny sprzęt w nowoczesnej zabudowie. Wyposażony w hydrauliczne wysięgniki, zdolny holować auta osobowe, dostawcze, ale też ciężarówki, TIR i autobusy. Na wyposażeniu każdego holownika w naszej pomocy drogowej znajdują się wysokiej klasy wyciągarki, wysuwane ramię, niezbędne do pracy poza obrębem drogi. Obracalne trawersy, chwytaki i widły pozwalają chwycić holowany pojazd za koła, osie lub elementy karoserii. W szafkach ukryte są narzędzia i sprzęt, który pozwala na udzielenie pomocy w każdej sytuacji, oraz na zabezpieczenie holowanego samochodu zgodnie ze sztuką. Stabilność zapewniają holownikom pionowe stopy podporowe z wyciągarkami.

Holownik TIR IVECO STRALIS

2006r 430km

Ładowność:16t

Wyciągarka hydrauliczna:18t

Wymiary zabudowy:9m x 2,55m

Liczba miejsc:kierowca + maks 2 osoby (2 łóżka)

Klimatyzacja, webasto

Holownik posiada platformę o niskim kącie najazdu. Pozwala to na sprawny załadunek samochodów sportowych, maszyn, urządzeń budowlanych czy wózków widłowych o niskim zawieszeniu. Bez większych problemów może również holować samochody ciężarowe czy autobusy.

 

Transport niskopodwoziowy na naczepie

Jesteś kierowcą ciężarówki, która miała nagłą awarię? Spokojnie. Firma Pomoc Drogowa Fast-Trans z siedzibą w Poznaniu zapewnia mobilny serwis TIR. Żeby skorzystać z naszego mobilnego serwisu, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 881 673 882.

Gdy usterka jest zbyt poważna i nasi mechanicy nie mogą jej usunąć na drodze, zapewniamy transport niskopodwoziowy dla ciężarówek, TIR-ów i innych większych pojazdów dostawczych.

Transport niskopodwoziowy, czyli szybka pomoc drogowa dla:

  • ciężarówek,
  • TIR-ów.
  • samochodów dostawczych.
  • maszyn budowlanych,
  • maszyn rolniczych,
  • ciągników siodłowych,
  • naczep.

Pomoc drogowa ciężarowe, dostawcze, TIR


tel. +48 600-960-987 Holowa..

tel. +48 600-960-987

Holowanie TIR Poznań

PHU “FAST-TRANS”
MICHAŁ KUTA

 

Parking pomocy drogowych:

  Santocka 22
  60-431 Poznań

Warsztat samochodowy:

  ul. Karpacka 10
  60-415 Poznań
  województwo wielkopolskie

NIP 781-173-26-11
REGON 300729200